Özel olarak üretilmiş formülüyle cildin doğal koruyucu duvarını  muhafaza ederek, cilt görünümünün tazelenmesine,  esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Epidermos Cilt bakım kremi, kuruluk kaynaklı kızarıklıkların  giderilmesinde ve ciltteki ahrip  olmuş bölgelerin onarılmasında katkı sağlayan özel bileşenlereden oluşmaktadır. Epidermos Cilt Bakım Kremi, Epidermis ve dermis olarak  adlandırılan cildin üst ve rta  katmanlarındaki hasar görmüş dokuları yeni collagen üretimini  uyararak onarmaya yardımcı olur. İçeriğindeki Lanolin cildin nem kaybını önler. Etkisi çift yönlüdür. Mumsu dokusu ile kuru cildin yenilenmesine ve yara kaynaklı ağrıların giderilmesine yardımcı olur. Alternatif Tıbbın en mucizevi ürünlerinden Cocos Nucifera Oil cildi besler ve enfeksiyonlara  karşı korumada yardımcı olur. İçeriğindeki Hippophae Rhamnoides Oil etken maddesi olan Palmitoleik  (Omega 7) cilt hastalıklarında şifa  kaynağıdır Omega 7 bedenin su tutma kapasitesini artırdığı için  aşırı kuruluk oluşmasını  engellemeye katkı sağlar. 

Ürün Testlerimiz...

EPİDERMOS 100 ml CİLT BAKIM KREMİ KULLANMA TALİMATI

Epidermos cilt bakım kremi özel olarak üretilmiş formülüyle cildin doğal koruyucu duvarını muhafaza ederek, cilt görünümünün tazelenmesine, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. 

Alkol ve Koruyucu (paraben) içermez. 

Epidermos Cilt Bakım Kremini kullanmadan önce kullanma kılavuzunu inceleyiniz. Beklenmeyen bir durum karşısında hekiminize başvurunuz.

Uygulama ve Kullanım Şekli: Epidermos Cilt Bakım Kremi cilt kuruluğunda cildi korur, destekler ve sakinleştirir. Epidermos Cilt Bakım Kremi ihtiyaç duyulduğu an ince tabaka halinde kuru ve hassas ciltlere uygulanabilir. 

Değişik Yaş Guruplarında Kullanımı : 3 yaşından küçük çocuklar hariç her yaş gurubunda uzun süreli cilt bakım kremi olarak kullanılabilir.
Haricen kullanılır. 20  0C ‘nin altında kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Göze temastan sakınınız. 

Her kullanımdan sonra kapağı sıkıca kapatınız. Kremin kapağı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmeli, tükenmeyen krem kullanılmamalıdır.

UYARI : 3 yaş ve altındaki çocuklarda kullanılmama- lıdır. Sıyrılmış ya da tahriş olmuş ciltlerde kullanılma- malıdır.   

Special formulated Epidermos skin care cream protects skin’s natural barier and fresh on skin so it helps your skin’s look fresh by moisturizing it. 

Does not contain alcohol and paraben.

Before using Epidermos Skin Care Cream, review the instruction manual. Please consult your doctor in case of an unexpected situation.

Application and Usage: Epidermos skin care cream to the maintain and support your dry skin.  You may apply thin layer of  epidermos skin care cream on dry and sensitive skins when you need.  

For external use.   Keep in a cool,   dry   place  below 20 ° C.  

Keep in a place where children can not reach.

After each use, close the cover firmly. the cream should be consumed within 12 months of opening the cover,  non-consumable cream should not be used.